Nominuok

Nominuok 2018-ųjų metų bendruomenės lyderį!

Jei savo aplinkoje pastebi žmogų, kuris ženkliai prisideda prie savo bendruomenės gerovės, nominuok jį/ją dalyvauti bendruomenės lyderio apdovanojimuose! Nominacijos priimamos iki 2018 m. liepos mėnesio.

Bendruomenės lyderius mielai pakalbinsime ir apdovanosime atminimo ženkleliu!
2018-ųjų metų nominantai

Šie žmonės buvo nominuoti kaip 2018 metų bendruomenės lyderiai.


Gedas Malinauskas

Gedas yra Vytauto Didžiojo universiteto socialinio darbo dėstytojas ir "Kauno Arkos" bendruomenės lyderis. Jį nominavusi Daiva Olkstinaitė Gedą apibūdino kaip labai atsidavusį, išmintingą ir gerą žmogų. Ji teigia, kad jis yra bendruomenės lyderis, nes paprasčiaučiai myli žmones ir visada stengiasi padėti. Gedas ypač rūpinasi Sargėnų bendruomene, socialinės globos namų ateitimi ("Arką" lanko ir "Apuolės" gyventojai), savo pavyzdžiu padėti žmonėms su intelekto negalia užkrečia ir kitus.

Narvydas Matulevičius
Narvydas Matulevičius

Narvydą nominavusi Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazijos pavaduotoja Jolita Petkevičienė jį apibūdino kaip visuomenišką ir pilietišką jaunuolis, telkiantį gimnazijos mokinių bendruomenę pokyčiams ir veiklos kokybės tobulinimui. Video pokalbis su Narvydu jau netrukus! 

Milda Lukoševičiūtė

Milda ilgą laiką dirbo organizacijoje "Actio Catholica Patria". Pagrindinis Mildos darbas buvo priimti savanorius iš užsienio, nusprendusius Lietuvoje praleisti nuo 2 iki 12 mėn. Išsamesnis pokalbis su Milda apie savanorystę ir jos naudą jau visai netrukus!