Social Breeze

Šios tarptautinės programos metu tobulėja ne tik mokiniai, bet ir mokyklų bendruomenės, o pozityvų pokytį jaučia visas miestas. Tai pati įdomiausia ir ambicingiausia mūsų programa, kuri įtraukia didelį dalyvių skaičių ir kuria tvarius pokyčius visame mieste, stiprina nevyriausybinį sektorių ir užtikrina efektyvių mokinių socialinių – pilietinių valandų atlikimą.

Atkreipiame dėmesį, kad ši programa skirta mokykloms iš savivaldybių, norinčioms siekti SAVANORIŲ MIESTO titulo. Pasitikrinkite, ar jūsų miestas dalyvauja programoje: www.socialbreeze.lt

 

Programos ypatumai:

  • Kartu su savivaldybių darbuotojais, mokyklų direktoriais, mokytojais, mokiniais ir jų tėvais, socialiniais pedagogais ir nevyriausybinių organizacijų atstovais sukuriamas planas, padėsiantis užtikrinti sklandų mokinių nukreipimą savanoriškai veiklai.
  • Į programą įsitraukusių mokyklų mokytojai dalyvauja mokymuose apie savanorišką veiklą ir susipažįsta su savanoriškos veiklos įstatymu, savanorių teisėmis ir pareigomis, savanorišklos veiklos formomis, jų rajone veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, tarptautinės savanoriškos veiklos galimybėmis.
  • Programoje dalyvaujančioms mokykloms suteikiama metodinė medžiaga mokinių nukreipimui savanoriškai veiklai atlikti.
  • Nevyriausybinės organizacijos registruoja mokinių savanoriškos veiklos valandas ir taip miestas laimi SAVANORIŲ MIESTO titulą.

Jei Jus domina tokią veiklą įgyvendinti savo mokykloje ir mieste, susisiekite su mumis.

Daugiau informacijos rasite čia: www.socialbreeze.lt