Jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“ Trakuose

Tuk tuk vasaros nuotykis kviečia tave!

Rugpjūčio 8 – 14 dienomis kviečiame tave į trečius metus organizuojamus jaunimo vasaros mokymus „Stiprūs įvairovėje“!

Daugybės organizacijų suvienytomis jėgomis sukūrėme įspūdingą programą, todėl kviečiame naudotis šia neeiline galimybe!

Mokymų programa: mokymų dalyviai susipažins su aktyvaus pilietiškumo formomis, lavins darbo komandoje ir medijų raštingumo įgūdžius. Jų laukia nuotykių pilnas žygis, diskusijos aktualiomis temomis, maudynės, skanus maistas ir daugybė naujų draugų!

Detalesnę programą rasite čiaPrograma Trakuose v.4

Kaina: NEMOKAMAI! Maitinimo, apgyvendinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes (rėmėjų dėka), o kelionė iki vietos ir atgal – dalyvio indėlis.

Dalyviai: 15-18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos.

Vieta: „Riterio kranto“ sodyba (Trakų raj.). Daugiau informacijos apie vietą rasite čia: https://www.riteriokrantas.lt/

Dalyviai gaus maitinimą 6 kartus per dieną (pusryčius, pietus, vakarienę, naktipiečius ir dvi arbatos pertraukėles).

Registracija vyksta čia: https://forms.gle/rTBy3s4D9eMmX4veA

Registracija vyksta iki liepos 13 d. 23:59 val.

Atrankos rezultatai bus paskelbti iki liepos 26 d. (pranešime el. paštu).

Vienas svarbiausių faktorių dalyvių atrankoje – motyvacija, todėl detaliai aprašykite, kokiose veiklose jau dalyvaujate ir kodėl norite dalyvauti šiuose mokymuose. Suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas – planuojame priimti 30 dalyvių. Susisieksime ir su atrinktais dalyviais, ir tais, kurių šiais metais neatrinksime.

 

COVID-19 prevencija: Mokymuose bus užtikrintos visos higienos sąlygos ir laikomasi visų Vyriausybės reikalavimų dėl renginių organizavimo. Priklausomai nuo pandemijos situacijos Lietuvoje renginio formatas ir vieta gali keistis.

 

Jeigu kyla klausimų rašykite: [email protected]

 

Šie mokymai organizuojami bendradarbiaujant su Kultūros ministerija, Jaunimo reikalų departamentu prie SADM, Mobilizacijos ir Pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, British Council Lithuania. 

Mokymų programą kuria universitetų dėstytojai, muziejų ir bibliotekų darbuotojai, jaunimo darbuotojai, psichologai, socialiniai darbuotojai ir daugybės nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Ilgai užtrukote kol perskaitėte visų partnerių pavadinimus? Mes ilgiau užtrukome kol visus užrašėme! Tad kviečiame nepraleisti unikalios galimybės leistis į vasaros nuotykį!