Prisijunk prie „Socialinio suflerio“ savanorių!

Labas, su tavimi sveikinasi ,,Socialinio sulferio“ savanoriai ir projekto ,,Pažinkime vieni kitus” organizatoriai.

Šį rudenį pradedame naują projektą, kurio dalimi kviečiame tapti ir tave! Jei Tau nuo 16-iolikos iki 25-erių, norėtum dirbti bendraamžių komandoje, išbandyti ,,Socialinio suflerio” žaidimą bei apie jį pristatyti skirtinguose Lietuvos miesteliuose, kviečiame registruotis ir tapti mūsų projekto savanoriu!

Kiek plačiau apie projektą:

Projekto metu organizuosime 6 renginius, kurių metu bendrausime su Lietuvoje gyvenančiais užsieniečiais, taip pat tautinėmis mažumomis bei tiesiog visais besidominčiais. ,,Socialinio suflerio” žaidimo pagalba stengsimės burti bendruomenę, norinčią laužyti esamus stereotipus apie kitakalbius asmenis.

Projekto pradžioje (spalio 14-16 dienomis) pakviesime Tave į mokymus ir kartu išmoksime viską apie žaidimą, jo naudojimą, taip pat pabandysime sulaužyti keletą savų stereotipų (nes jų turi visi!) ir žinoma, suplanuosime 6 renginius įvairiuose Lietuvos miestuose.

Kodėl verta prisijungti? Tu turėsi galimybę ne tik bendrauti, tobulėti ir pažinti Lietuvos gyventojų įvairovę, bet ir pakeliauti po įvairius Lietuvos miestus kartu su naujai susirastais draugais! Ir visa tai – nemokamai!

Turi klausimų? Jei kyla klausimų ir dėl to nedrąsu registruotis, drąsiai rašyk žinutę mums per Facebook arba Instagram. Mes, tokie patys jaunuoliai kaip ir Tu 🙂 Nesidrovėk, bus smagu!

Čia rasi nuorodą į registracijos formą, kuri aktyvi iki rugsėjo 28 d. 23:59:

Projektas finansuojamas Europos solidarumo korpuso lėšomis.