Prie programos prisidėjo dar 5 miestai

„Socialinio suflerio“ programa pradėta įgyvendinti Tauragėje, Anykščiuose, Žiežmariuose, Kupiškyje ir Jurbarke. Programos dalyviai kūrė ir įgyvendino įvairias iniciatyvas, pagal vietos bendruomenių išsakytas problemas:

Anykščiuose buvo daug kalbama apie poreikį renovuoti gimnazijos sporto salę, skatinti vietos verslą, didenį vaikų žaidimų aikštelių poreikį, tačiau nusprendus išskirti vieną pačią svarbiausią problemą ir jį ją sukoncentruoti visas savanorių pastangas, buvo pasirinkta mažo jaunimo užimtumo po pamokų problema.

Daugiau apie tai – Jono Biliūno gimnazijos puslapyje ir portale „Kultūros miestas“:

http://biliunke.lt/naujienos/531-socialinis-sufleris-mokykloje.html

http://www.kulturos-miestas.lt/lt/anyksciai-dienorastis/2017-10-25-anyksciuose-jaunimas-savaitgali-leido-kitaip

Žiežmariuose buvo atkreiptas dėmesys į avarinę stadiono būklę. Buvo išsakytas poreikis pažymėti futbolo aikštelės teritoriją, sutvarkyti bėgimo takelį ir krepšinio aikštelę. Problemoms spręsti buvo sukurtas sprendimų planas, kuris pristatytas miestelio gyventojams tiesioginės transliacijos metu. Transliaciją stebėjo ne tik miestelio gyventojai, bet ir asmenys iš aplinkinių regionų, klausimų uždavė nevyriausybinio sektoriaus ekspertai. Iš viso transliaciją stebėjo daugiau nei pusantro tūkstančio asmenų.

Daugiau apie tai – portale Kaišiadoriečiams.lt: http://www.kaisiadorieciams.lt/ziezmariu-miestelio-jaunimas-sudalyvavo-socialinio-suflerio-projekte/

Programa taip pat buvo pradėta Tauragėje, Jurbarke ir Kupiškyje, o tuo tarpu Alytuje ji perkopė į kitą etapą ir buvo įrengtas mobilus virvių parkas gyventojų sutelktumui didinti. Daugiau apie tai „Alytaus gide“:

http://m.alytusplius.lt/naujienos/alytaus-jaunimas-isbande-mobilu-virviu-parka