Lyderiai

Padėkok bendruomenės lyderiui!

Jei savo aplinkoje pastebi žmogų, kuris ženkliai prisideda prie bendruomenės gerovės, čia gali parašyti viešą padėką! Jūsų nurodytus bendruomenės lyderius mes apdovanosime „Socialinio suflerio“ ženkleliu.
  Padėkos

   


  Edgaras Kontrimas

  Edgaras baigęs mokslus grįžo į Mažeikius ir aktyviai įsitraukė į visuomeninę veiklą. Jis, kartu su draugais, įkūrė asociaciją "Mažeikių gatvės gimnastai", kurie jau antrus metus kiekvieną šeštadienį 12 val. miesto Sodų trikampio skvere rengia nemokamas gatvės gimnastų treniruotes, vasaros metu organizuoja paaugliams stovyklas. Edgaras 2018-ais metais išrinktas Mažeikių savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininku. Jį nominavusi jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė pasakojo, kad Edgaras inicijavo dviejų sporto aikštynų sutvarkymą. Tam jis sutelkė daugiabučių kiemų bendruomenes, parengė visus reikalingus dokumentus ir projektus, sutarė su rėmėjais ir su savivaldybės pagalba sutvarkė Naftininkų g. ir Tyliojoje g. esančias sporto aikšteles. Edgaras vienija ir jungia Mažeikių jaunimą, geru pavyzdžiu parodo, kad galima patiems žmonėms nuveikti didelius darbus. Interviu su Edgaru žiūrėkite mūsų Youtube kanale.

  Adas Oleinik

  Adas Oleinik yra vienas iš jų jaunuolių, kuris nebijo žodžio "politika". Kadangi jis supranta, jog geri sprendimai gali gimti tik aktyviai įsitraukiant miestiečiams, Adas dalyvauja savivaldybės jaunimo reikalų tarybos veikloje. Jam gerų žodžių negaili net Molėtų vicemeras! Daugiau apie Adą žiūrėkite mūsų Youtube kanale.

  Austėja Adomavičiūtė

  Austėją nominavę draugai ją apibūdina kaip tą, kuri visada sukasi veiklų sukūryje, tačiau niekada nepritrūksta geros nuotaikos ir kūrybiškumo. Austėja kartu su savo draugais Zapyškyje organizuoja filmų peržiūras, kurios sutrauka žmones net iš gretimų miestelių. Šie filmai ne bet kokie, o skatinantys kultūrą ir diskusijas socialinėmis temomis. Interviu su Austėja rasite čia.

  Gedas Malinauskas

  Gedas yra Vytauto Didžiojo universiteto socialinio darbo dėstytojas ir "Kauno Arkos" bendruomenės lyderis. Jį nominavusi Daiva Olkstinaitė Gedą apibūdino kaip labai atsidavusį, išmintingą ir gerą žmogų. Ji teigia, kad jis yra bendruomenės lyderis, nes paprasčiaučiai myli žmones ir visada stengiasi padėti. Gedas ypač rūpinasi Sargėnų bendruomene, socialinės globos namų ateitimi ("Arką" lanko ir "Apuolės" gyventojai), savo pavyzdžiu padėti žmonėms su intelekto negalia užkrečia ir kitus.

  Narvydas Matulevičius
  Narvydas Matulevičius

  Narvydą nominavusi Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazijos pavaduotoja Jolita Petkevičienė jį apibūdino kaip visuomenišką ir pilietišką jaunuolis, telkiantį gimnazijos mokinių bendruomenę pokyčiams ir veiklos kokybės tobulinimui. Video pokalbį su Narvydu galima rasti čia.  

  Milda Lukoševičiūtė

  Milda ilgą laiką dirbo organizacijoje "Actio Catholica Patria". Pagrindinis Mildos darbas buvo priimti savanorius iš užsienio, nusprendusius Lietuvoje praleisti nuo 2 iki 12 mėn.