Jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“ Klaipėdoje

Tuk tuk vasaros nuotykis kviečia tave!

Birželio 2 – 6 dienomis kviečiame tave į tradicija tapusius jaunimo vasaros mokymus „Stiprūs įvairovėje“!

Daugybės organizacijų suvienytomis jėgomis sukūrėme įspūdingą programą, todėl kviečiame naudotis šia neeiline galimybe!

Mokymų programa: mokymų dalyviai susipažįsta su aktyvaus pilietiškumo formomis, lavina darbo komandoje ir medijų raštingumo įgūdžius. Jų laukia nuotykių pilnas žygis, diskusijos aktualiomis temomis, maudynės, skanus maistas ir daugybė naujų draugų!

Detalesnę programą rasi čia: Programa v. 6

 

Kaina: NEMOKAMAI! Maitinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes, o kelionė iki vietos ir atgal – dalyvio indėlis.

Dalyviai: 14-18 metų jaunuoliai iš Klaipėdos.

Vieta: Klaipėda. Dalyviai gaus maitinimą 3 kartus per dieną (pietus ir dvi arbatos pertraukėles). Dėl pandeminės situacijos šalyje nakvynė nebus organizuojama (dalyviai vakarieniaus ir nakvos savo namuose).

 

Registracija vyksta čia: https://forms.gle/rTBy3s4D9eMmX4veA

Registracija vyksta iki gegužės 12 d. 23:59 val.

Atrankos rezultatai bus paskelbti iki gegužės 14 d. (pranešime el. paštu).

Dalyviai bus atrenkami pagal motyvaciją. Suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas! Susisieksime su atrinktais dalyviais.

 

COVID-19 prevencija: Mokymuose bus užtikrintos visos higienos sąlygos ir laikomasi visų Vyriausybės reikalavimų dėl renginių organizavimo. Priklausomai nuo pandemijos situacijos Lietuvoje renginio formatas ir vieta gali keistis. Dėl pandeminės situacijos jaunimo mokymuose dalyvaus 15 jaunuolių.

 

Jeigu kyla klausimų rašykite: [email protected]

 

Šie mokymai organizuojami partneriaujant su British Council Lithuania, Jaunimo reikalų departamentu prie SADM, Kultūros ministerija ir Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu.