Stiprūs įvairovėje 2024


Kviečiame tave į šeštus metus organizuojamus jaunimo vasaros mokymus „Stiprūs įvairovėje“!

Daugybės organizacijų suvienytomis jėgomis sukūrėme įspūdingą programą, todėl kviečiame naudotis šia neeiline galimybe ir gerai pailsėti, ir susirasti draugų, ir išmokti naudingų dalykų! Kiekvieniems mokymams atrinksime 40 (14-19 metų) dalyvių.

Datos:
1-oji pamaina Liepos 6 – 12 d. Atvykimas 6 d. nuo 15:30 val., išvykimas 12 d. po pusryčių (iki 12 val.).
2-oji pamaina Liepos 21 – 27 d. Atvykimas 21 d. nuo 15:30., išvykimas 27 d. po pusryčių (iki 12 val.).
3-oji pamaina Rugpjūčio 4 – 10 d. Atvykimas 4 d. nuo 15:30., išvykimas 10 d. po pusryčių (iki 12 val.).

Mokymų programa: mokymų dalyviai susipažins su aktyvaus pilietiškumo formomis, lavins darbo komandoje ir medijų raštingumo įgūdžius. Jūsų laukia nuotykių pilnas žygis, diskusijos aktualiomis temomis, maudynės ežere, skanus maistas ir daugybė naujų draugų! Susipažinti su pilna Mokymų programa viešinimui

Vieta: Trakų rajonas, “Riterio kranto” sodyba. Nuoroda navigacijai: https://goo.gl/maps/nFPDCdKY8QLtxLAw6

Kaina: mokymai NEMOKAMI, maitinimo, apgyvendinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes (dėka partnerių), o kelionė iki mokymų vietos ir atgal – dalyvio indėlis.

Išsami registracijos anketa dalyviams: https://forms.gle/55VtmVBjtSZFpikY9

Maitinimas. Dalyviai gaus maitinimą 6 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai ir dvi pertraukėlės).

Informacinis paketas prieš mokymus (daiktų sąrašas ir pan.) bus atsiųstas atrinktiems dalyviams.

Kontaktiniai asmenys:

  • Aidas Gedminas, tel. +370 616 79594

Naudingos nuorodos:

Nuoroda į organizacijos Facebook paskyrą (nuotraukų peržiūrai renginio metu): https://www.facebook.com/SocialinisSufleris/

Registracija į pirmas dvi pamainas vyksta iki gegužės 26 dienos, į trečią pamainą – iki birželio 9 dienos.

Atrankos rezultatai į pirmąją ir antrąją pamainas bus paskelbti vėliausiai birželio 3 d., o į trečiąją vėliausiai birželio 17 d. (pranešime el. paštu).

Partneriai: British Council Lithuania, Jaunimo reikalų agentūra, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM, Švietimo mainų paramos fondas, Kultūros ministerija, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentas.

Organizatorius: VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro“ programa „Socialinis sufleris“.

*Vienas svarbiausių faktorių dalyvių atrankoje – motyvacija, todėl detaliai aprašykite, kokiose veiklose jau dalyvaujate ir kodėl norite dalyvauti šiuose mokymuose. Suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas – kiekvienuose mokymuose planuojame priimti po 40 dalyvių.

**Pažymėk tas pamainas, kuriose galėtum dalyvauti visą numatytą mokymų laiką. (Siūlome žymėti visas tinkamas datas, kad jei negautum vietos vienoje pamainoje, galėtumėm pasiūlyti kitą).