Kviečiame su jaunimu dirbančius asmenis registruotis į nuotolinius užsiėmimus!

VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro“ programa „Socialinis sufleris“ kartu su partneriais British Council LithuaniaJaunimo reikalų agentūraMobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAMŠvietimo mainų paramos fonduKultūros ministerijaLietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, kviečia pedagogus,  jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų specialistus, esamus ir būsimus jaunimo darbuotojus, jaunimo reikalų koordinatorius ir visus kitus, kuriems rūpi jaunimo įtraukties klausimai, į virtualius 1,5 – 2 val. trukmės užsiėmimus šiomis temomis:

–  2024  Gegužės 09 d.  14:00 – 16:00  Skaitmeninis raštingumas. VIETŲ NEBĖRA

Užsiėmimo metu gilinsime žinias, kaip tobulinti jaunų asmenų skaitmeninio raštingumo kompetencijas (žinias, įgūdžius ir požiūrį). Šio susitikimo metu dalyviams bus suteiktas teorinis pagrindas, įrankiai, praktiniai patarimai bei keli metodai, kaip supažindinti su dezinformacija ir informacijos iškraipymo būdais, kaip apsisaugoti save interneto platybėse.

Į užsiėmimą kviečia Aidas Gedminas

–  2024  Gegužės 23 d.  14:00 – 16:00 Globalus švietimas darbe su jaunimu VIETŲ NEBĖRA

Šio užsiėmimo metu bus pristatytas globalaus švietimo požiūris bei praktikos darbe su jaunimu. Virtualiame susitikime bus aptarta plataus požiūrio, visuminio (kompleksinio-holistinio) supratimo svarba jaunam žmogui pristatomas įvairiapusis požiūris į globalias temas ir potemes: skurdas, nelygybė, klimato kaita, taika, konfliktai, sąžininga prekyba, socialinis teisingumas; praktiškai išbandomos priemonės ir metodai, padedantys jauniems žmonėms ugdyti jų globalaus švietimo kompetencijas: kritinis mąstymas, empatija ir pagarba įvairioms perspektyvoms, kultūroms, supratimas apie pasaulio sudėtingumą. Užsiėmimo pabaigoje turėsime trumpą diskusiją ir patyrinėjimą globalaus švietimo gairių, kompetencijų, požiūrio, ir principų galimas integracijas į neformalaus ugdymo programas, mokyklų papildomo turinio programas, su jaunimu dirbančių organizacijų ar institucijų veiklas.

Į užsiėmimą kviečia Paulius Pakutinskas

–  2024  Birželio 06 d.  14:00 – 16:00  Stereotipai ir antidiskriminacija VIETŲ NEBĖRA

Užsiėmimas skirtas sustiprinti su jaunimu dirbančių specialistų gebėjimus atpažinti ir kritiškai vertinti stereotipus, skatinti įvairovę ir įtrauktį jaunimo bendruomenėse. Susitikime, lektorė suteiks praktinių įrankių ir metodų, kurie padėtų jaunimo darbuotojams, edukologams bei pedagogams efektyviai dirbti su jaunimu, mažinant stereotipų įtaką ir skatinant atvirą bei pagarba grindžiamą dialogą. Taip pat užsiėmimas yra nukreiptas į jaunimo sąmoningumo didinimą apie stereotipų poveikį asmeninei tapatybei, tarpasmeniniams santykiams ir visuomenės sveikatai, skatinant kurti saugesnę ir labiau įtraukiančią aplinką visiems.

Į užsiėmimą kviečia Indrė Maršantaitė 

Registruotis reikia, užpildant anketą https://forms.gle/WNJ3gh5JmJtoCuWt9

Norintiems asmenims, kurie bus baigę bent 1 pilną nuotolinį užsiėmimą,  bus išduodama užsiėmimo pažyma už 2 akademines valandas. Tobulėkime kartu!