Kvietimas registruotis įstaigoms, kur lankosi jauni asmenys

VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro“ programa „Socialinis sufleris“ kartu su partneriais British Council LithuaniaJaunimo reikalų agentūraMobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAMŠvietimo mainų paramos fonduKultūros ministerijaLietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, kviečia su jaunimu dirbančias įstaigas, mokyklas, jaunimo centrus, jaunimo erdves, bibliotekas ir kitas švietimo įstaigas registruotis į užsiėmimus jauniems žmonėms (14 – 19 m.)! 


* Dirbtuvių-užsiėmimo metu 
dalyviai sužinos, kokie yra skaitmeninės informacijos iškraipymo būdai bei kaip juos atpažinti. Supras, kuo skiriasi dezinformacija, misinformacija ir malinformacija. Dalyviai sužinos trolių, botų ir elfų skirtumus bei kaip atpažinti jų saviraišką virtualioje erdvėje, įvairiose jaunimui aktualiose platformose: Tik Tok, Reddit, Instagram, Discord, Facebook, Youtube. 

* Praktiškai,
 naudojantis dirbtinio intelekto programomis ir skaitmeniniais įrankiais, dalyviai kurs dezinformacijos pranešimus ir/arba su esama dezinformacija kovojančius pranešimus, dekonstruos dažniausiai girdimus mitus. Taip pat dalyviai praktiškai pradės rengtis savo saugumo planą internete. 

* Ir pabaigoje, papasakosime kas laukia šią ateinančią vasarą ir kaip turiningai, nemokamai gerai praleisti laiką!

Susitikimo-užsiėmimo trukmė yra 1 val. 30 min. – 2 val. Erdvė ir laikas jūsų, turinys – mūsų! 

Kviečiame registruotis, užpildant nuorodą https://forms.gle/8cEG6SxkVUbVTQCu6

Tobulėkime kartu!